Aktualizowane codziennie · Dane zagregowane z dzienników bitew zebranych w całym serwisie.
Top-right is strong and popular; top-left is strong but under-played — usually the most useful quadrant when you are looking for a pick.
| # | Nazwa | Procent zwycięstw | Procent wyborów | Procent gwiazd meczu | N |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | S | 70.3% | 5.28% | 30.4% | 11,7 tys. |
| 2 | S | 74.5% | 1.20% | 30.1% | 2,7 tys. |
| 3 | S | 73.3% | 1.17% | 18.8% | 2,6 tys. |
| 4 | S | 71.3% | 1.35% | 23.6% | 3 tys. |
| 5 | S | 71.2% | 1.08% | 36.2% | 2,4 tys. |
| 6 | S | 68.6% | 2.40% | 32.6% | 5,3 tys. |
| 7 | S | 69.2% | 1.68% | 28.5% | 3,7 tys. |
| 8 | S | 66.7% | 3.43% | 30.6% | 7,6 tys. |
| 9 | S | 70.6% | 0.73% | 24.2% | 1,6 tys. |
| 10 | A | 70.5% | 0.61% | 33.8% | 1,4 tys. |
| 11 | A | 66.4% | 2.70% | 26.4% | 6 tys. |
| 12 | A | 67.7% | 1.24% | 21.2% | 2,7 tys. |
| 13 | A | 70.7% | 0.52% | 36.7% | 1,2 tys. |
| 14 | A | 77.3% | 0.21% | 22.7% | 472 |
| 15 | A | 67.4% | 1.11% | 30.6% | 2,5 tys. |
| 16 | A | 69.1% | 0.62% | 32.3% | 1,4 tys. |
| 17 | A | 66.4% | 1.62% | 28.1% | 3,6 tys. |
| 18 | A | 69.1% | 0.54% | 26.2% | 1,2 tys. |
| 19 | A | 70.2% | 0.43% | 34.5% | 945 |
| 20 | A | 70.3% | 0.39% | 22.0% | 863 |
| 21 | A | 68.3% | 0.62% | 33.8% | 1,4 tys. |
| 22 | A | 68.8% | 0.53% | 19.6% | 1,2 tys. |
| 23 | A | 67.5% | 0.75% | 23.9% | 1,7 tys. |
| 24 | A | 68.0% | 0.63% | 19.1% | 1,4 tys. |
| 25 | A | 68.4% | 0.55% | 25.7% | 1,2 tys. |
| 26 | B | 65.4% | 1.67% | 28.8% | 3,7 tys. |
| 27 | B | 70.1% | 0.34% | 31.4% | 749 |
| 28 | B | 74.1% | 0.19% | 13.4% | 417 |
| 29 | B | 68.0% | 0.53% | 29.3% | 1,2 tys. |
| 30 | B | 68.3% | 0.46% | 25.0% | 1 tys. |
| 31 | B | 68.0% | 0.49% | 34.2% | 1,1 tys. |
| 32 | B | 66.4% | 0.80% | 24.0% | 1,8 tys. |
| 33 | B | 69.2% | 0.33% | 14.8% | 741 |
| 34 | B | 72.7% | 0.19% | 39.6% | 422 |
| 35 | B | 67.8% | 0.45% | 27.3% | 997 |
| 36 | B | 64.2% | 2.76% | 25.8% | 6,1 tys. |
| 37 | B | 68.7% | 0.35% | 19.3% | 776 |
| 38 | B | 63.9% | 3.28% | 30.0% | 7,3 tys. |
| 39 | B | 66.4% | 0.68% | 16.1% | 1,5 tys. |
| 40 | B | 68.6% | 0.33% | 25.9% | 723 |
| 41 | B | 66.6% | 0.57% | 19.6% | 1,3 tys. |
| 42 | B | 69.3% | 0.25% | 14.2% | 564 |
| 43 | B | 68.4% | 0.30% | 19.6% | 675 |
| 44 | B | 67.0% | 0.44% | 18.2% | 967 |
| 45 | B | 66.2% | 0.57% | 21.7% | 1,3 tys. |
| 46 | B | 67.1% | 0.40% | 21.4% | 896 |
| 47 | B | 65.2% | 0.85% | 30.4% | 1,9 tys. |
| 48 | B | 65.2% | 0.85% | 17.4% | 1,9 tys. |
| 49 | B | 69.1% | 0.22% | 23.0% | 499 |
| 50 | B | 68.7% | 0.24% | 13.0% | 531 |
| 51 | B | 64.6% | 1.15% | 24.7% | 2,5 tys. |
| 52 | B | 63.3% | 3.17% | 22.9% | 7 tys. |
| 53 | B | 65.3% | 0.73% | 17.1% | 1,6 tys. |
| 54 | B | 65.1% | 0.76% | 21.3% | 1,7 tys. |
| 55 | B | 67.1% | 0.32% | 26.6% | 699 |
| 56 | B | 64.7% | 0.90% | 28.2% | 2 tys. |
| 57 | B | 65.5% | 0.54% | 26.5% | 1,2 tys. |
| 58 | B | 63.6% | 2.01% | 28.8% | 4,5 tys. |
| 59 | B | 70.0% | 0.16% | 33.4% | 347 |
| 60 | B | 64.5% | 0.91% | 32.3% | 2 tys. |
| 61 | B | 68.0% | 0.22% | 23.5% | 494 |
| 62 | B | 65.5% | 0.52% | 29.7% | 1,1 tys. |
| 63 | B | 64.5% | 0.95% | 24.2% | 2,1 tys. |
| 64 | B | 68.7% | 0.18% | 21.8% | 409 |
| 65 | B | 64.8% | 0.69% | 28.9% | 1,5 tys. |
| 66 | B | 65.5% | 0.46% | 11.5% | 1 tys. |
| 67 | B | 67.3% | 0.22% | 30.8% | 490 |
| 68 | B | 66.8% | 0.25% | 24.2% | 558 |
| 69 | B | 67.7% | 0.20% | 21.8% | 440 |
| 70 | B | 66.3% | 0.30% | 23.7% | 667 |
| 71 | C | 64.2% | 0.84% | 26.2% | 1,9 tys. |
| 72 | C | 62.5% | 3.92% | 32.9% | 8,7 tys. |
| 73 | C | 64.5% | 0.63% | 23.5% | 1,4 tys. |
| 74 | C | 64.1% | 0.60% | 21.1% | 1,3 tys. |
| 75 | C | 66.8% | 0.17% | 25.3% | 383 |
| 76 | C | 64.8% | 0.35% | 19.8% | 787 |
| 77 | C | 64.9% | 0.32% | 25.6% | 700 |
| 78 | C | 62.9% | 1.58% | 25.9% | 3,5 tys. |
| 79 | C | 63.0% | 1.36% | 27.5% | 3 tys. |
| 80 | C | 62.8% | 1.24% | 18.1% | 2,8 tys. |
| 81 | C | 63.8% | 0.26% | 18.3% | 575 |
| 82 | C | 62.3% | 1.53% | 22.1% | 3,4 tys. |
| 83 | C | 63.3% | 0.27% | 18.3% | 591 |
| 84 | C | 63.2% | 0.27% | 16.6% | 608 |
| 85 | C | 62.8% | 0.36% | 18.8% | 793 |
| 86 | C | 62.6% | 0.49% | 20.4% | 1,1 tys. |
| 87 | C | 62.6% | 0.51% | 25.1% | 1,1 tys. |
| 88 | C | 62.8% | 0.29% | 17.6% | 643 |
| 89 | C | 61.9% | 1.91% | 16.9% | 4,2 tys. |
| 90 | C | 62.5% | 0.39% | 15.4% | 859 |
| 91 | C | 62.7% | 0.18% | 19.4% | 408 |
| 92 | C | 61.3% | 3.30% | 25.9% | 7,3 tys. |
| 93 | C | 61.8% | 0.72% | 16.8% | 1,6 tys. |
| 94 | C | 61.7% | 0.89% | 28.0% | 2 tys. |
| 95 | C | 61.7% | 0.34% | 10.7% | 746 |
| 96 | C | 61.7% | 0.63% | 22.3% | 1,4 tys. |
| 97 | D | 61.3% | 1.20% | 21.1% | 2,7 tys. |
| 98 | D | 61.0% | 0.82% | 15.9% | 1,8 tys. |
| 99 | D | 60.7% | 1.30% | 17.1% | 2,9 tys. |
| 100 | D | 60.5% | 0.72% | 22.5% | 1,6 tys. |
| 101 | D | 60.5% | 0.85% | 14.9% | 1,9 tys. |
| 102 | D | 57.7% | 0.25% | 15.4% | 558 |
| 103 | D | 59.5% | 1.45% | 22.5% | 3,2 tys. |
| 104 | D | 59.4% | 1.72% | 20.6% | 3,8 tys. |
| 105 | D | 58.7% | 1.06% | 19.3% | 2,4 tys. |
| 106 | D | 58.9% | 1.82% | 16.9% | 4 tys. |
| 107 | D | 57.9% | 0.79% | 20.4% | 1,7 tys. |
| 108 | D | 58.1% | 1.12% | 19.0% | 2,5 tys. |
Tiers come from a win rate shrunk toward the global mean by sample size, plus a small popularity term — so a brawler with 200 games cannot top the list on variance alone. Sample: 221,9 tys..