Aktualizowane codziennie · Dane zagregowane z dzienników bitew zebranych w całym serwisie.
Top-right is strong and popular; top-left is strong but under-played — usually the most useful quadrant when you are looking for a pick.
| # | Nazwa | Procent zwycięstw | Procent wyborów | Procent gwiazd meczu | N |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | S | 74.8% | 1.17% | 30.5% | 2,1 tys. |
| 2 | S | 73.0% | 1.22% | 18.9% | 2,2 tys. |
| 3 | S | 68.4% | 5.09% | 29.3% | 9,2 tys. |
| 4 | S | 69.0% | 2.61% | 33.0% | 4,7 tys. |
| 5 | S | 69.8% | 1.79% | 29.2% | 3,2 tys. |
| 6 | S | 71.2% | 1.08% | 35.8% | 2 tys. |
| 7 | S | 70.1% | 1.31% | 23.2% | 2,4 tys. |
| 8 | S | 67.1% | 3.60% | 31.3% | 6,5 tys. |
| 9 | S | 66.7% | 2.90% | 27.1% | 5,3 tys. |
| 10 | S | 68.4% | 1.25% | 21.5% | 2,3 tys. |
| 11 | A | 67.8% | 1.18% | 30.9% | 2,1 tys. |
| 12 | A | 69.7% | 0.68% | 23.4% | 1,2 tys. |
| 13 | A | 70.7% | 0.49% | 36.7% | 882 |
| 14 | A | 69.1% | 0.61% | 33.0% | 1,1 tys. |
| 15 | A | 69.2% | 0.57% | 31.8% | 1 tys. |
| 16 | A | 69.2% | 0.55% | 27.3% | 1 tys. |
| 17 | A | 70.4% | 0.43% | 36.6% | 785 |
| 18 | A | 65.9% | 1.70% | 29.6% | 3,1 tys. |
| 19 | A | 70.9% | 0.39% | 22.3% | 708 |
| 20 | A | 64.6% | 3.42% | 30.2% | 6,2 tys. |
| 21 | A | 71.7% | 0.33% | 32.0% | 600 |
| 22 | A | 67.4% | 0.75% | 23.5% | 1,4 tys. |
| 23 | A | 68.8% | 0.52% | 25.1% | 938 |
| 24 | A | 64.6% | 2.96% | 26.3% | 5,4 tys. |
| 25 | A | 67.9% | 0.62% | 34.1% | 1,1 tys. |
| 26 | A | 68.7% | 0.48% | 33.9% | 876 |
| 27 | B | 68.2% | 0.52% | 19.7% | 950 |
| 28 | B | 74.7% | 0.19% | 20.9% | 344 |
| 29 | B | 65.0% | 1.62% | 26.8% | 2,9 tys. |
| 30 | B | 67.4% | 0.57% | 18.6% | 1 tys. |
| 31 | B | 66.2% | 0.83% | 25.1% | 1,5 tys. |
| 32 | B | 67.9% | 0.46% | 25.4% | 838 |
| 33 | B | 67.6% | 0.46% | 28.5% | 839 |
| 34 | B | 68.9% | 0.33% | 14.7% | 591 |
| 35 | B | 67.5% | 0.44% | 27.0% | 799 |
| 36 | B | 68.6% | 0.34% | 19.2% | 614 |
| 37 | B | 65.4% | 0.89% | 17.3% | 1,6 tys. |
| 38 | B | 72.9% | 0.17% | 14.6% | 314 |
| 39 | B | 64.9% | 1.19% | 25.4% | 2,2 tys. |
| 40 | B | 65.8% | 0.75% | 16.6% | 1,4 tys. |
| 41 | B | 71.9% | 0.19% | 38.6% | 352 |
| 42 | B | 66.6% | 0.54% | 21.1% | 973 |
| 43 | B | 67.4% | 0.42% | 21.1% | 758 |
| 44 | B | 68.8% | 0.30% | 19.6% | 545 |
| 45 | B | 66.9% | 0.47% | 13.6% | 847 |
| 46 | B | 65.4% | 0.82% | 30.2% | 1,5 tys. |
| 47 | B | 68.1% | 0.34% | 11.8% | 620 |
| 48 | B | 63.4% | 3.25% | 23.0% | 5,9 tys. |
| 49 | B | 63.9% | 2.08% | 29.4% | 3,8 tys. |
| 50 | B | 65.4% | 0.72% | 28.5% | 1,3 tys. |
| 51 | B | 66.0% | 0.56% | 26.8% | 1 tys. |
| 52 | B | 65.2% | 0.79% | 21.9% | 1,4 tys. |
| 53 | B | 68.9% | 0.24% | 26.1% | 441 |
| 54 | B | 65.5% | 0.64% | 23.9% | 1,2 tys. |
| 55 | B | 69.1% | 0.22% | 15.1% | 404 |
| 56 | B | 62.7% | 4.21% | 32.9% | 7,6 tys. |
| 57 | B | 67.1% | 0.32% | 25.9% | 575 |
| 58 | B | 67.0% | 0.32% | 24.5% | 575 |
| 59 | B | 66.8% | 0.33% | 16.1% | 602 |
| 60 | B | 68.7% | 0.21% | 13.7% | 380 |
| 61 | B | 65.4% | 0.49% | 30.5% | 888 |
| 62 | B | 64.2% | 0.91% | 27.8% | 1,7 tys. |
| 63 | B | 71.7% | 0.12% | 33.2% | 223 |
| 64 | B | 68.6% | 0.19% | 24.9% | 350 |
| 65 | B | 69.1% | 0.17% | 27.7% | 314 |
| 66 | B | 67.8% | 0.22% | 22.3% | 395 |
| 67 | B | 65.5% | 0.43% | 18.2% | 782 |
| 68 | C | 63.9% | 0.91% | 32.3% | 1,7 tys. |
| 69 | C | 68.5% | 0.17% | 20.9% | 311 |
| 70 | C | 63.9% | 0.92% | 24.2% | 1,7 tys. |
| 71 | C | 63.4% | 1.29% | 18.6% | 2,3 tys. |
| 72 | C | 63.2% | 1.45% | 27.6% | 2,6 tys. |
| 73 | C | 66.6% | 0.20% | 22.3% | 359 |
| 74 | C | 66.2% | 0.21% | 31.7% | 385 |
| 75 | C | 64.1% | 0.51% | 21.4% | 917 |
| 76 | C | 62.1% | 3.48% | 26.6% | 6,3 tys. |
| 77 | C | 67.4% | 0.15% | 22.8% | 267 |
| 78 | C | 63.3% | 0.84% | 25.9% | 1,5 tys. |
| 79 | C | 64.1% | 0.35% | 20.7% | 641 |
| 80 | C | 63.6% | 0.44% | 19.4% | 805 |
| 81 | C | 64.1% | 0.31% | 24.4% | 554 |
| 82 | C | 63.2% | 0.54% | 26.8% | 987 |
| 83 | C | 62.3% | 1.60% | 22.9% | 2,9 tys. |
| 84 | C | 63.6% | 0.24% | 17.6% | 437 |
| 85 | C | 62.0% | 1.99% | 17.4% | 3,6 tys. |
| 86 | C | 62.6% | 0.35% | 20.2% | 639 |
| 87 | C | 62.6% | 0.30% | 17.3% | 537 |
| 88 | C | 62.1% | 0.76% | 16.2% | 1,4 tys. |
| 89 | C | 62.4% | 0.25% | 16.7% | 455 |
| 90 | C | 62.6% | 0.17% | 21.5% | 302 |
| 91 | C | 62.0% | 0.85% | 24.9% | 1,5 tys. |
| 92 | C | 61.4% | 0.40% | 14.6% | 731 |
| 93 | D | 61.4% | 0.63% | 21.8% | 1,1 tys. |
| 94 | D | 61.3% | 0.88% | 16.1% | 1,6 tys. |
| 95 | D | 60.8% | 0.26% | 15.8% | 474 |
| 96 | D | 61.2% | 1.21% | 21.2% | 2,2 tys. |
| 97 | D | 61.1% | 0.86% | 28.3% | 1,6 tys. |
| 98 | D | 60.6% | 0.33% | 9.9% | 594 |
| 99 | D | 60.3% | 0.86% | 14.4% | 1,6 tys. |
| 100 | D | 58.0% | 0.26% | 15.7% | 471 |
| 101 | D | 59.9% | 1.55% | 23.1% | 2,8 tys. |
| 102 | D | 59.7% | 1.77% | 20.9% | 3,2 tys. |
| 103 | D | 59.6% | 1.35% | 16.8% | 2,4 tys. |
| 104 | D | 59.3% | 1.82% | 17.2% | 3,3 tys. |
| 105 | D | 58.8% | 1.08% | 19.6% | 2 tys. |
| 106 | D | 58.1% | 0.68% | 20.9% | 1,2 tys. |
| 107 | D | 57.3% | 0.66% | 20.4% | 1,2 tys. |
| 108 | D | 58.1% | 1.14% | 19.3% | 2,1 tys. |
Tiers come from a win rate shrunk toward the global mean by sample size, plus a small popularity term — so a brawler with 200 games cannot top the list on variance alone. Sample: 181,3 tys..